O NAS

Maja Ogrody to firma usługowa, oferująca nowatorskie i ciekawe rozwiązania. Podejmując się zadań dokładamy wszelkich starań, aby praca wykonana była terminowo i fachowo, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

Znajomość roślin oraz duże doświadczenie prac ogrodniczych umożliwiają nam w pełni odpowiadać na potrzeby klientów. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, od projektu, przez zagospodarowanie terenu zieleni, do jego późniejszej pielęgnacji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ogrodniczym, w tym minitraktor Kubota i minikoparka Yanmar,  oraz zaangażowaną i doświadczoną kadrą sympatycznych chłopaków, dzięki czemu pracujemy solidnie i rzetelnie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, każdy ogród tworzymy na miarę potrzeb i oczekiwań. Radość i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, oraz dobro i zadowolenie klienta są dla nas najwyższą wartością.

Zapraszamy do współpracy!

Firmę "Maja" możemy szczerze polecić. Prace związane z założeniem ogrodu i oczka wodnego wykonane zostały starannie i rzetelnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, oraz wdzięczni za sugestie i podpowiedzi.
Dziekujemy, że dzięki Wam ogród cieszy nasze oczy.

- Jolanta Terepka

Mam duży ogród, w którym praca przynosi mi wiele radości, a jej efekty napawają dumą. Niestety nie mogę temu hobby poświecić tyle czasu ilebym chciała. Szukając pomocy profesjonalistów z "dobrą ręką" do moich roślin, działających w moim regionie - znalazłam w Internecie firmę usługową „Maja Ogrody”.
Z planowanej początkowo opieki nad ogrodem - widząc zaangażowanie, dokładność i solidność ekipy pod wodzą właściciela p. Piotra Smółki - szybko przeszłam do ambitnych kolejnych ogrodniczych planów, których realizację powierzyłam w ich ręce.
Moje nowe nasadzenia także pochodzą z oldrzychowickiej szkółki firmy "Maja" co daje mi gwarancję, że dobrze się przyjmą będąc wyhodowanymi w tych samych sudeckich warunkach klimatycznych.
Ze sposobu pielęgnacji ogrodu jak i z nowych aranżacji zasugerowanych przez firmę Maja-ogrody jestem bardzo zadowolona. Mój ogród pod opieką profesjonalistów ma się bardzo dobrze, a mnie serce rośnie widząc jak pięknie za tę troskę rośliny się odwdzięczają bujnie kwitnąc i rosnąc.

- Lidia Geringer de Oedenberg